• سایت رهبری
  • سایت ریاست جمهوری
  • پایگاه اطلاع رسانی دولت
عنوان : دكتر مؤیدی در چهل و پنجمین جلسه هیأت تحریریه فصل‌نامه پژوهش مدیریت آموزش كشاورزی بر كاربردی و قابل استفاده بودن مقاله‌های این فصل‌نامه وزین علمی برای محققان معین و مروجان مسئول پهنه استان‌ها تأكید كرد
کد خبر : ۹۸۶۲۵
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۸/۱۴ 
ساعت : ۱۳:۱۸:۳۶

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

دکتر مؤیدی در چهل و پنجمین جلسه هیأت تحریریه فصل‌نامه پژوهش مدیریت آموزش کشاورزی بر کاربردی و قابل استفاده بودن مقاله‌های این فصل‌نامه وزین علمی برای محققان معین و مروجان مسئول پهنه استان‌ها تأکید کرد

چهل و پنجمین جلسه هیأت تحریریه فصل‌نامه علمی – پژوهشی پژوهش مدیریت آموزش کشاورزی با حضور دکتر مؤیدی معاون آموزش و ترویج و اعضای هیأت تحریریه نشریه در روز 14 آبان ماه  سال جاری در سالن مروج برگزار شد.

در این نشست، دکتر ملک محمدی سردبیر فصل‌نامه ضمن تقدیر و تشکر از اعضای هیأت تحریریه و ارائه گزارشی مبسوط، اظهار داشت: در داوری فرهنگستان علوم، فصل‌نامه پژوهش مدیریت آموزش کشاورزی رتبه‌ی برتر را کسب کرده است، وی افزود: انتظار می‌رود با تمام زحماتی که در طول این سال‌ها متحمل شده‌ایم و تداوم برگزاری جلسات و برگزاری کارگاه آموزشی بتوانیم به مراتب بالاتر دست یابیم.

پس از ارائه گزارش مختصر و ارائه پیشنهادها توسط اعضای هیأت تحریریه و همچنین بررسی مقاله‌های در دست چاپ، دکتر مؤیدی  معاون آموزش و ترویج ضمن جمع‌بندی مباحث مطروحه گفت: اینکه در کنار اساتید بزرگواری که اعضای هیأت تحریریه فصلنامه پژوهش مدیریت آموزش کشاورزی هستند، قرار بگیریم شانس و افتخار بزرگی است که به امید خدا، به تبیین نقشه راه آینده برای مؤسسه جدید آموزش و ترویج کمک می‌کند.

دکتر مؤیدی در بخش دیگری از سخنان خود بیان داشت: مؤسسه آموزش و ترویج کمک خواهد کرد تا این فصلنامه علمی پژوهشی به سمتی پیش برود که تمام بهره‌برداران، مروجان و محققان معین در استان‌ها نگران و منتظر چاپ این نشریه وزین علمی باشند و مقاله‌های کاربردی و قابل استفاده در این فصل‌نامه پذیرفته شود. سرپرست مؤسسه همچنین افزود: شرایط خوبی فراهم است که تحقیق، آموزش و ترویج کنار هم قرار گرفته است که باید از این ظرفیت به درستی بهره ببریم.

در انتهای این جلسه دکتر مؤیدی پیشنهاد تشکیل جلسه بعدی و کارگاه آموزشی به‌صورت ویدئو کنفرانس در استان خراسان رضوی و وب کنفرانس برای محققان دیگر استان‌ها را ارائه داد و مورد استقبال همه اعضا قرار گرفت. 


بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0