• سایت رهبری
  • سایت ریاست جمهوری
  • پایگاه اطلاع رسانی دولت
عنوان : برگزاری شورای مدیران آموزش و ترویج با حضور معاون وزیر و رئیس سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج كشاورزی
کد خبر : ۹۷۵۴۳
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۷/۱۶ 
ساعت : ۱۶:۱۲:۱۹

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برگزاری شورای مدیران آموزش و ترویج با حضور معاون وزیر و رئیس سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی

         

جلسه شورای مدیران معاونت آموزش و ترویج و مؤسسه در روز 16 مهرماه سال جاری، با حضور دکتر کاظم خاوازی معاون وزیر و رئیس سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی، دکتر علی‌اکبر مؤیدی سرپرست معاونت آموزش و ترویج و مؤسسه و مدیران ستادی در سالن مروج ساحتمان دکتر حسابی برگزار شد.

در آغاز این نشست، دکتر مؤیدی گزارشی از فعالیت‌های انجام شده در مدت تصدی مسؤولیت خود ارائه داد. سپس مدیران آموزش و ترویج و مؤسسه به صورت جداگانه گزارش دفاتر خود را تشریح کردند.
در ادامه جلسه، دکتر خاوازی ضمن ارائه رهنمودهای خود در هر یک از فعالیت های دفاتر، اظهار داشت: در ستاد آموزش و ترویج باید هماهنگی و همدلی باشد تا در استان‌ها نیز کار به نحو احسن پیش برود. همچنین ایشان با اشاره به برنامه های اقتصاد مقاومتی، بر ارائه اطلاعات در حوزه‌های آموزش بهره‌برداران با موضوع رسانه‌های جمعی  و تقویت و توسعه نظام نوین ترویج برای درج در کارنامه عملکرد سازمان که در دست تهیه است، تأکید کرد.

در ادامه این جلسه، حکم انتصاب مهندس سیداسحاقی به‌عنوان سرپرست دفتر شبکه دانش و رسانه‌های ترویجی از سوی دکتر مؤیدی تقدیم ایشان شد. همچنین در ابلاغ دیگری، محمد مقیسه به‌عنوان مسئول پیگیری‌های ویژه و ستاد از طرف دکتر مؤیدی انتخاب شد.

در پایان این نشست دکتر مؤیدی ضمن تقدیر از زحمات دکتر خاوازی در طول مدت تصدی معاونت ترویج و آموزش و تقدیر از زحمات مهندس درجانی در طول مدت تصدی سرپرستی معاونت آموزش و ترویج، هدایایی به رسم یادبود به ایشان اهدا کرد.بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0