• سایت رهبری
  • سایت ریاست جمهوری
  • پایگاه اطلاع رسانی دولت
عنوان : كارگاه آموزشی استقرار استانداردهای كشاورزی MRL و IRANGAP ویژه زنان روستایی و عشایری برگزار شد
کد خبر : ۹۰۷۷۸
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۲/۰۸ 
ساعت : ۱۰:۴۰:۴

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

کارگاه آموزشی استقرار استانداردهای کشاورزی MRL و IRANGAP ویژه زنان روستایی و عشایری برگزار شد

 

 کارگاه آموزشی استقرار استانداردهای کشاورزی MRL و IRANGAP ویژه زنان روستایی و عشایری با حصور مشاور وزیر و مدیر کل دفتر توسعه فعالیت‌های کشاورزی زنان روستایی و عشایری ، کارشناس مسئول امورزنان استان‌ها و کارشناسان شهرستان‌های مجری طرح به‌منظور عملیاتی کردن برنامه تولید محصول استاندارد کشاورزی (موصوع تفاهم‌نامه دفتر با معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری از تاریخ ۴ الی ۵ اردیبهشت ماه سال جاری در سالن جلسه‌های سازمان امور اراضی برگزار شد.

در این کارگاه ابتدا  مهندس فروغ‌السادات بنی‌هاشم، مشاور وزیر و مدیر کل توسعه فعالیت‌های کشاورزی زنان روستایی و عشایری در خصوص صرورت و اهمیت اجرای طرح فرایند اجرایی آن توصیحاتی ارائه کرد.

ایشان با اشاره به موضوع توسعه پایدار کشاورزی و نقش زنان روستایی در تحقق آن و همچنین اهمیت محیط زیستی ، بهداشتی ، اقتصادی تولید محصول استاندارد و امنیت غذایی را تشریح کرد.

در ادامه حیدریان مشاور و مسئول اجرایی طرح مباحث خود را با سر فصل‌های کلیات ایران گپ و MRL ها، استقرار و اهداف آن در مزارع زنان روستایی، آخرین لیست سموم مجاز کشور، نحوه اجرای ایران گپ در مزارع، روش‌های بازرسی و نمونه‌برداری محصولات کشاورزی و کار عملی روش تکمیل فرم‌های پایش را ارائه کرد.بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0